Prorektor Mićanović o upisu, studijskim progamima i digitalnim novinama

Prorektor za nastavu Univerziteta Crne Gore prof. dr Veselin Mićanović govorio je za TV Prva o predstojećem upisu na Univerzitet Crne Gore, u studijskoj  2023/24. godini. Između ostalog, on je govorio i o novom digitalnom servisu na Univerzitetu Crne Gore - elektronskom potpisivanju Ugovora o studiranju, pojednostaviće proceduru predstojećeg upisa u studijsku 2023/2024. godinu.

Uslov za elektronsko potpisivanje Ugovora o studiranju je aktivacija nove elektronske lične karte, koja služi kao digitalni sertifikat. Stoga, preporuka Univerziteta budućim kandidatima je da u susret upisu, blagovremeno aktiviraju ovaj identifikacioni dokument. Informacije o aktivaciji elektronske lične karte dostupne su na sajtu Vlade Crne Gore, na linku Aktiviraj ličnu kartu (www.gov.me ).

Više informacija u video prilogu: