Univerzitetska tribina: Okruženje bez barijera

Univerzitet Crne Gore (UCG) u saradnji sa Udruženjem paraplegičara Crne Gore organizuje javnu tribinu na temu „Okruženje bez barijera“, u petak, 22. septembra 2023. godine, u 11:00 časova, u prostorijama Univerzitetskog sportsko-kulturnog centra, u Podgorici.

Na tribini će govoriti dr Sanja Savić, sa Arhitektonskog fakulteta UCG, Milijana Ćirković, predsjednica Udruženja paraplegičara Crne Gore, dipl. pravnik Dejan Tmušić, predstavnik Udruženja paraplegičara Cetinje i dipl. građevinski inženjer Jelena Raičević, predstavnik Ministarstva ekologije, prostornog planiranja i urbanizma. Raičević će takođe moderirati tribinom.

Ovo je još jedna u nizu javnih tribina koje Univerzitet Crne Gore organizuje najmanje jednom mjesečno, počev od januara 2022. godine, na aktuelne teme od važnosti za Univerzitet i društvo u kojem djeluje.

Ključne poruke govornika dostavljamo u prilogu.