Studentsko prvenstvo u tenisu: Andrija Jašović odbranio titulu

Na terenima TK AS u Podgorici za vikend je održano XVIII Studentsko prvenstvo Crne Gore u tenisu. Učešće je uzelo ukupno 49 studenata sa svih crnogorskih univerziteta.

Student Medicinskog fakulteta Andrija Jašović odbranio je titulu šampiona Studentskog prvenstva Crne Gore. U veoma jakoj konkurenciji viđeno je dosta zanimljivih mečeva a titula šampiona zasluženo je pripala Andriji Jašoviću.

U reprizi prošlogodišnjeg finala nije bilo dileme pa je Andrija slavio protiv Nikole Jankovića sa Univerziteta Donja Gorica rezultatom 9:1 te je tako zasluženo osvojio svoju drugu titulu. Ovo je inače sedma uzastopna titula studenata Medicinskog fakulteta.

Bronzana odličja osvojili su Nebojša Pejović sa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje i Boško Janković sa Univerziteta Donja Gorica.