Završeno prijavljivanje za meetup događaj na temu “Vještačka inteligencija: između mita i stvarnosti”

Završeno prijavljivanje za <span class="CyrLatIgnore">meetup</span> događaj na temu “Vještačka inteligencija: između mita i stvarnosti”

Prijavljivanje za učešće na meetup događaju na temu “Vještačka inteligencija: između mita i stvarnosti”, zbog ograničenog broja mjesta, je završeno. Napominjemo da samo kandidati koji su ispunili registracionu prijavu do kraja, odnosno na pravilan način, imaju obezbjeđeno mjesto na događaju koji će se održati 23. i 24. oktobra u zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore.

Bivši potpredsjednik Google-a Jeffrey Huber, te suosnivači startup kompanije BetterAI Angel Vossough i Arsalan Vossough gosti su Univerziteta Crne Gore tokom meetup događaja koja se održava uz podršku kompanije Henley & Partners.

Predviđeno je da se događaj održi u tri zasebne sesije; sa naučnom zajednicom 23. oktobra u 14.00 sati, dok će se sesije sa inovativnom zajednicom i studentima održati 24. oktobra i to u 10.00 odnosno 13.00 sati.

Radni jezik događaja je engleski.