Besplatno testiranje bazične inteligencije za studente i zaposlene na UCG

Mensa Crne Gore u saradnji sa Univerzitetom Crne Gore organizuje besplatno testiranje bazične inteligencije za studente i zaposlene na UCG, 25. novembra 2023. godine, u velikoj sali Instituta za javno zdravlje (ul. Džona Džeksona b.b.) sa početkom u 10 časova.

U slučaju organizacije testiranja u više grupa, prijavljeni će biti naknadno obaviješteni o tačnom terminu.

Testiranje je besplatno za:

• Studente i zaposlene Univerziteta Crne Gore (naznačiti u komentaru na kraju prijave)
  • Sve kandidate koji su dobrovoljni davaoci krvi ukoliko su dali krv u prethodnih šest mjeseci i imaju potvrdu koju izdaje Zavod za tranfuziju (naznačiti u komentaru na kraju prijave).

Važno:

• Svi kandidati prilikom pristupa testiranju treba da pokažu validan identifikacioni dokument indeks ili legitimaciju Univerziteta.
  • Mensin test možete raditi najviše tri puta u životu, pri čemu od posljednjeg testiranja mora proći više od godinu dana.

Prijave se mogu izvršiti najkasnije do 24. novembra do 15:59 časova.

Link za prijavu koja je obavezna se nalazi u nastavku: https://forms.gle/dVAhSpDTpeYc2b7Z7

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica možete se obratiti na mejl: testiranje@mensa.me

Biće nam zadovoljstvo da vas vidimo u što većem broju.

Mensa Crne Gore