Produžen rok za popunjavanje elektronske ankete o stambenoj situaciji zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore

Zbog velikog interesovanja zaposlenih rok za popunjavanje elektronske ankete koja ima za cilj prikupljanje informacija o stambenoj situaciji zaposlenih na UCG biće produžen do srijede, 27. decembra.

Podsjećanja radi, Univerzitet Crne Gore je 11. decembra počeo sa sprovođenjem anketiranja zaposlenih u cilju prikupljanja pomenutih informacija.

Ova inicijativa ima za cilj detaljno prikupljanje informacija o stambenim uslovima zaposlenih i obuhvatiće različite aspekte stambenih potreba. Anketiranje će pored procjene uslova stanovanja zaposlenih uključivati  i, između ostalog, udaljenost od radnog mjesta, kao i identifikaciju eventualnih izazova s kojima se zaposleni susreću u vezi sa stambenim pitanjima.

Svi zaposleni će tokom perioda ankete dobiti individualne linkove putem svojih službenih mejlova. Rezultati ankete će poslužiti kao osnova za implementaciju odgovarajućih mjera unapređenja stambenih uslova za sve zaposlene na Univerzitetu Crne Gore.