Najava: U četvrtak o izazovima i mogućnostima tranzicije ka cirkularnoj ekonomiji

U sklopu obilježavanja Dana Metalurško-tehnološkog fakulteta, u četvrtak 21. decembra u 12:00 sati u prostorijama Rektorata, biće organizovana Univerzitetska tribina pod naziovom "Tranzicija ka cirkularnoj ekonomiji: Izazovi i mogućnosti". Predstojeća tribina će okupiti stručnjake iz različitih sektora kako bi razgovarali o principima cirkularne ekonomije, njenoj implementaciji u crnogorsko poslovanje, ali i o ulozi obrazovnih institucija u doprinosu razvoja cirkularne ekonomije, te o projektu "Cetinje - zelena prijestonica".

Učesnici predstojeće tribine, a koju će moderirati prof. dr Vanja Asanović, će biti:

• prof. dr Ivana Bošković, Metalurško-tehnološki fakultet UCG
  • Marija Raspopović, Strategist
  • Miloš Grbović, Fining doo
  • mr Jovana Popović, UDG
  • mr Dejana Dizdar, Mont Way

Novinarsku ekipu možete akreditovati do četvrtka, 21. decembra najkasnije do 10:00 sati na e-mail adresu pr@ucg.ac.me ili  telefonom na 020 414 247.