Poziv zaposlenima UCG: Iskoristite pogodnosti novog partnerstva

Univerzitet Crne Gore pokrenuo je inicijativu koja ima za cilj obezbjeđivanje dodatnih pogodnosti za sve zaposlene, a odnosi se na finansijske ponude komercijalnih banaka.

Na naš upit, sedam renomiranih banaka odgovorilo je sa detaljnim ponudama koje obuhvataju različite finansijske aspekte, pružajući zaposlenima raznolike beneficije i usluge. Detaljne ponude banaka možete pogledati putem linka koji je stigao na vaš e-mail (subject: Finansijske ponude komercijalnih banaka, ponuda). Zaposleni koji nemaju e-mail adresu mogu se o ponudama informisati kod sekretara fakulteta/univerzitetskih jedinica. Na ovaj način, zaposleni UCG-a mogu pronaći informacije o povoljnim kamatnim stopama, kreditnim programima, te dodatnim uslugama poput digitalnog bankarstva i mobilnih aplikacija.

Pozivamo sve zaposlene UCG-a da prouče ponude banaka kako bi donijeli informirane odluke o svojim finansijskim planovima i iskoristili dodatne benefite koje su im dostupne kroz ovo novo partnerstvo.