Odbojka: ETF furiozan, Ekonomski do pobjede u taj-brejku

Proteklog vikenda, u sali Sportsko kulturnog centra, odigrano drugo kolo Studentske lige u odbojci.

U grupi A, ETF je bio ubjedljiv protiv PMF-a. Oni su slavili rezultatom 2:0, sa dvocifrenom razlikom u oba seta. U drugom meču grupe, Metalurško-tehnološki fakultet je pružio snažan otpor jednom od favorita ove lige, ekipi Fakulteta za sport i fizičko vapitanje, koja je slavila u taj-brejku.

U grupi B, Ekonomski fakultet je lose počeo meč protiv Studentskog doma iz Nikšića. Nakon početnih 0:7 ubrzo su preokrenuli i poveli 1:0 u setovima. Identično je bilo i u drugom setu. Loš start i preokret Ekonomskog fakulteta, imali su i meč loptu ali je hrabra igra Nikšićana odvela meč u treći set. Na krilima najboljeg igrača i višegodišnjeg učesnika lige Ilije Ivanovića, Ekonomski je mirno priveo meč kraju za konačnih 2:1 u ovom meču.

U drugom meču grupe B, Pravni fakultet je ostvario prvu pobjedu slavivši protiv Arhitektonskog fakulteta rezultatom 2:0.

Grupa A:

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje - Metalurško-tehnološki fakultet 2:1 (19:25, 25:23, 15:8)

Sudije: Stefan Osmajić i Bogdan Žižić.

Fakultet za sport i fv: Knežević, Hodžić, Čarapić, Vukčević, Vukadinović, Krgović.

MTF: Stojović, Mirković, Vujović, Knežević, Živković, Đurović, Delić.

Elektrotehnički fakultet – Prirodno-matematički fakultet 2:0 (21:11, 25:12)

Sudije: Stefan Osmajić i Bogdan Žižić.

ETF: Lazinica, Stojanović, Jašović, Pilica, Novović, Lukovac.

PMF: Vukotić, Barović, Doderović, Grgurović, Taušan, Sošić.

Grupa B:

Ekonomski fakultet - Studentski dom NK 2:1 (25:20, 24:26, 15:9)

Sudije: Stefan Osmajić i Bogdan Žižić.

Ekonomski fakultet: Janjević, Perović, Petranović, Toko, Vlahović, I.Ivanović, Veličković, Šćepanović, Đurković, Globarević.

Studentski dom NK: Roganović, Bajković, Madžalj, Pejović, Ćupić, Boksović, Đukanović, Vraneš, M.Vukčević, Ćaćić, Savović, Međedović.

Arhitektonski fakultet - Pravni fakultet 0:2 (17:25, 15:25)

Sudije: Stefan Osmajić i Bogdan Žižić.

Arhitektonski fakultet: Maslak, Perović, Kostić, Vasović, Kuzmanović, Merdović, Maksimović, N.Ćalasan, R.Ćalasan, Milović, Vasović.

Pravni fakultet: Laković, Bogavac, Martinović, Milić, Vujović, Šćekić.