Poziv studentima: Predsjednik Milatović sa rektorkom Mogerini 24. aprila na Univerzitetu Crne Gore

Predsjednik države Jakov Milatović razgovaraće sa rektorkom Koledža Evrope gospođom Federikom Mogerini na temu “Evropska perspektiva Crne Gore”.

Pozivamo vas da prisustvujete otvorenom razgovoru koji će voditi Predsjednik države sa gospođom Mogerini, bivšom visokom predstavnicom Evropske unije za vanjsku i  bezbjednosnu politiku i bivšom  šeficom italijanske diplomatije.

Na kraju razgovora  gosti u publici će imati priliku da postave pitanja Predsjedniku i rektorki.

Događaj će se održati u zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore, u Plavoj sali na prizemlju (Cetinjski put 2, 81000 Podgorica) u srijedu, 24. aprila 2024. godine, sa početkom u 18:00 časova.