Posjeta ambasadi Crne Gore u Ljubljani

Delegacija Univerziteta Crne Gore sastala se danas sa ambasadorom Crne Gore u Sloveniji, prof. dr Vujicom Lazovićem. Tom prilikom, rektor Univerziteta Crne Gore, prof. dr Danilo Nikolić, upoznao je ambasadora Lazovića sa aktivnostima koje sprovodi Univerzitet Crne Gore po pitanju saradnje sa univerzitetima u Sloveniji, bilateralnoj i regionalnoj saradnji, kao i o aktuelnim temama razvoja Univerziteta. Ambasador Lazović je pohvalio napore menadžementa i izrazio zadovoljstvo postignutim rezultatima, te izrazio spremnost za saradnju u budućim aktivnostima.

Pored rektora Nikolića, delegaciju sa Univerziteta Crne Gore čine prof. dr Duško Bjelica, predsjednik Upravnog odbora UCG i prof. dr Milan Marković, dekan Fakulteta političkih nauka.