Konkurs za izbor dekana FDU i Filozofskog fakulteta

Na osnovu člana 76 stav 2 Statuta Univerziteta Crne Gore, Univerzitet Crne Gore raspisuje

K O N K U R S

ZA IZBOR DEKANA FAKULTETA DRAMSKIH UMJETNOSTI I FILOZOFSKOG FAKULTETA

Pravo prijave na konkurs imaju lica sa akademskim odnosno naučnim zvanjem, u radnom odnosu na organizacionoj jedinici za koju konkurišu.

Uz prijavu se podnose dokazi o ispunjavanju uslova i program razvoja organizacione jedinice.

Rokovi za izborne radnje utvrđeni su Odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore br. 02-380  od 16.12.2019. godine.

Prijave se podnose u roku od 15 dana od dana objavljivanja konkursa u dnevnom listu koji izlazi u Crnoj Gori, na adresu:

- Univerzitet Crne Gore – Fakultet dramskih umjetnosti, Bajova br. 5, 81250  Cetinje

- Univerzitet Crne Gore – Filozofski fakultet, Danila Bojovića b.b, 81400 Nikšić

Neblagovremene i nepotpune prijave odbaciće se.