Uređivački odbor UCG: Lista odobrenih univerzitetskih publikacija

Uređivački odbor UCG:  Lista odobrenih univerzitetskih publikacija

Uređivački odbor Univerziteta Crne Gore donio je odluku kojom se četiri časopisa odobravaju kao kontinuirane univerzitetske publikacije, a po predlogu uređivačkih komisija Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje i Istorijskog instituta UCG.

Ove publikacije, kao univerzitetske, mogu koristiti ime i logo Univerziteta Crne Gore.

Podsjećamo uređivačke komisije ostalih organizacionih jedinica da su dužne da dostave predloge kontinuiranih publikacija na odobrenje, kako bi se i one mogle eventualno naći na listi univerzitetskih publikacija.

Lista trenutno odobrenih kontinuiranih univerzitetskih publikacija dostupna je na linku: https://www.ucg.ac.me/objava/blog/3/objava/56158-kontinuirane-publikacije

Na njoj se trenutno nalaze sljedeći časopisi „Sport Mont” i „Montenegrin Journal of Sports Science and Medicine”, koji izdaje Fakultet za sport i fizičko vaspitanje UCG u saizdavaštvu sa NVO Crnogorska sportska akademija, časopis „Journal of Anthropology of Sport and Physical Education”, koju izdaje Fakultet za sport i fizičko vaspitanje u saizdavaštvu sa NVO Montenegrosport i časopis „ Istorijski zapisi, koji izdaje Istorijski institut UCG.

Uređivački odbor