Crnogorska ljetnja inženjerska škola sinoć je svečano završena dodjelom nagrada

Crnogorska ljetnja inženjerska škola sinoć je svečano zatvorena u M:tel-ovoj digitalnoj fabrici u Podgorici dodjelom nagrada za najkreativnije polaznike: Milicu Rajčić, Mariju Ostojić i Sašu Jankovića.

Rukovoditeljka projekta doc. dr Milena Đukanović podsjetila je da se za učešće u Crnogorskoj inženjerskoj školi prijavio veliki broj studenata, ali zbog preporuka i mjera NKT-a primljeno je 20 polaznika.

-Nadam se da vam je učešće u Ljetnjoj školi bilo interesantno i korisno. Trudili smo se da napravimo što raznovrsniju i zanimljiviju agendu. Zahvaljujem se i našim partnerima iz M:tel-a i M:tel-ove digitalne fabrike, koji su pripremili nagrade za studente koji su se najviše istakli tokom nastave i radionica – kazala je Đukanović. Pored uručenih diploma, nagrađeni su dobili tri Samsung telefona S10.