Poziv za istraživački rad u oblasti ekperimentalne fizike i hemije u Ljubljani

Institut "Jožef Stefan" u Ljubljani pozive sve zainteresovane istraživače u oblasti eksperimentalne nauke o čvrstim materijalima, fizike i hemije da se prijave za istraživački rad na materijalima sa električnim i magnetnim osobinama.

Koristieći opremu nove ULTRACOOL laboratorije za materijalnu nauku, istraživački rad će se fokusirati na ispitivanje mogućnosti stvaranja multikalorijskih kompozita. Laboratorijski rad će se sprovoditi  u prostorijama Laboratorije za elektronsku keramiku, K5 na Institutu Jožef Stefan pod rukovodstvom prof. doc Hane Uršić Nemešvek.

Za istraživanje se mogu prijaviti kandidati sa završenim master studijama ili studenti završne godine master studija koji su zainteresovani za doktorske studije i zaposlenje na Institutu u Ljubljani.

Za prijavu potrebno je kontaktirati prof. doc Hanu Uršić Nemešvek hana.ursic@ijs.si.