Mjesec Evrope – Mjesec programa Erasmus+ i na Fakultetu likovnih umjetnosti

Nacionalna Erasmus+ kancelarija u Crnoj Gori organizuje, u okviru niza informativnih aktivnosti pod okriljem događaja “Mjesec Evrope – Mjesec programa Erasmus+”, i informativnu aktivnost na Fakultetu likovnih umjetnosti Univerziteta Crne Gore, 17. maja 2021. godine, s početkom u 10:00h.

Akcenat će biti na mogućnostima koje su na raspolaganju u okviru akcije Jean Monnet (Žan Mone) programa Erasmus+, a primjere dobre prakse u okviru ove akcije predstaviće prof. Ivana Perković sa Univerziteta umjetnosti u Beogradu.

Svi oni koji žele da prisustvuju, mole se da potvrdite prisustvo na mejl erasmusmontenegro@ac.me

Informativne aktivnosti pod okriljem događaja “Mjesec Evrope – Mjesec programa Erasmus+” imaju za cilj promovisanje mogućnosti koje su na raspolaganju potencijalnim učesnicima u okviru programa Erasmus+, najvećeg programa Evropske unije u oblasti obrazovanja, obuke, mladih i sporta.