Onlajn ljetnja škola u oblasti biomedicinskog inženjeringa, prirodnih nauka i medicinskih tehnologija

Univerzitet u Rigi (Letonija) i Univerzitet u Bergamu (Italija) organizuju četvrtu ljetnju online školu pod nazivom Nonlinear Life  koja će se održati u periodu od 26 . do 29. jula 2021. godine.

Profesori iz Holandije, Velike Britanije, Srbije, Turske, Italije i Letonije, kao i stručnjaci iz biomedicinskog sektora održaće predavanja na temu “Advances in materials for medicine”

Ljetnja škola otvorena je za studente osnovnih, master i doktorskih studija u oblasti medicine, inženjeringa, biotehnoloških i prirodnih nauka.

Svi učesnici će dobiti sertifikat o učešću i 3 ECTS boda po uspješnom završetku škole.

Rok za podnošenje prijave je 10. jul 2021. godine. Za prijavu je potrebno dostaviti prijavni formular, motivaciono pismo, CV i kopiju pasoša na adresu nonlinearlife@unibg.it.

Zainteresovani za učešće u ovoj školi plaćaju kotizaciju u iznosu od 100 eura. Uspješni kandidati će biti obaviješteni o prijemu nedelju dana nakon ponošenja prijave, kada će moći da uplate kotizaciju do 20. jula 2021. godine.

Više informacija o ovoj ljetnjoj školi možete naću u prilogu.

Za sva dodatna pitanja, studenti se mogu javiti na sljedeću e-poštu: nonlinearlife@unibg.it.