Poziv za učešće u prvoj u nizu aktivnosti u okviru događaja „Mjesec Evrope kroz program Erasmus+"

Nacionalna Erasmus + kancelarija u Crnoj Gori upućuje poziv za učešće u prvoj u nizu zasebnih aktivnosti koje organizuju u okviru događaja „Mjesec Evrope kroz program Erasmus+" .

Početni događaj je posvećen akciji Žan Mone u okviru programa Erasmus+, kako bi se predstavili i promovisali dostignuti rezultati, ali i važnost tema u okviru ove akcije za cjelokupan proces EU integracija naše zemlje.

Ovaj događaj biće održan 10. maja 2022. godine sas početkom u 10h u prostorijama Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Cilj događaja je pokretanje šireg dijaloga o važnosti i relevantnosti adresiranih tema Žan Mone projekata u kontekstu pristupanja Crne Gore Evropskoj uniji, o uticaju dostignutih/planiranih rezultata na pomenuti proces i na dostizanje planiranog uticaja izvan akademske zajednice, na društvo u cjelini. Događaj će takođe poslužiti kao prilika za uspostavljanje sinergije između Žan Mone projekata koji se sprovode u Crnoj Gori.

U prilogu je agenda događaja.