Održana prezentacija Azerbejdžanske diplomatske akademije (ADA)

Predstavnici Azerbejdžanske diplomatske akademije (ADA) održali su prezentaciju o ADA univerzitetu i mogućnostima koje se nude crnogorskim studentima i srednjoškolcima.

ADA univerzitet sa sjedištem u Bakuu dodjeljuje stipendije za talentovane učenike i studente za upis na osnovne i postdiplomske studije u sljedećim oblastima: ekonomija i biznis, informacioni sistemi i inženjering, međunarodni odnosi, pedagogija.

Pored stipendija za studiranje na ADA univerzitetu, bilo je riječi o mogućnostima razmjena na partnerskim institucijama ADA univerziteta, dok je studentima takođe predstavljen karijerni servis, kao i iskustvo alumnistkinje ADA stipendije iz Crne Gore.

Zainteresovani kandidati mogu dobiti više informacija od predstavnika Azerbejdžanske diplomatske akademije (ADA), kao i putem veb-stranice https://www.ada.edu.az/en/admissions/international.

Kontakt osobe:

Elshad Goyushov bachelors@ada.edu.az, osnovne studije