Kurs njemačkog jezika Goethe-Instituta

Kurs njemačkog jezika <span class="CyrLatIgnore">Goethe-Instituta</span>

Goethe-Institut Beograd ima novinu u svojoj ponudi: po prvi put svi studenti i iz Crne Gore mogu da ostvare 50% popusta na kombinovane onlajn kurseve Goethe-Instituta koji počinju u februaru.

Na kombinovanim onlajn kursevima povezuju se sve prednosti učenja u grupi, sa prednostima virtuelnog učenja. Komunikativna onlajn nastava nadovezuje se na fleksibilne faze samostalnog rada na platformi, što je posebno zanimljivo za one koji imaju gust raspored, kao i za sve one koji žive van Beograda, a žele da uče njemački na kursevima Goethe-Instituta. Onlajn nastava se odvija u fiksnim terminima preko programa Zoom, dopunjujući tako faze samostalnog učenja na našoj platformi.

Kursevi se održavaju za nivoe od A1 do B2 i traju 10 nedelja.

Za više informacija posjetite sajt: https://www.goethe.de/ins/cs/sr/spr/kur/onk/ble.html