Info sesija Fonda za Zapadni Balkan o programu MOVE grants

Info sesija Fonda za Zapadni Balkan o programu <span class="CyrLatIgnore"> MOVE grants </span>

Sekretarijat Fonda za Zapadni Balkan održaće informativnu sesiju za studente i akademsko osoblje o mogućnostima stipendiranja u okviru programa MOVE grants 17. oktobra, sa početkom u 10.00 časova, u Plavoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore

Cilj programa MOVE grants je da se finansijski podrže regionalne inicijative u prioritetnim društvenim oblastima. Grantovi za mobilnost pružaju finansijsku podršku za pristup kretanju i učešće u širokom spektru inicijativa/aktivnosti kako bi se osigurala profesionalna i lična razmjena iskustava u regionu Zapadnog Balkana.

Više informacija o MOVE grants programu dostupno je na stranici Fonda za Zapadni Balkan www.westernbalkansfund.org.