Poziv za učešće u INDUSAC projektu

Poziv za učešće u <span class="CyrLatIgnore">INDUSAC</span> projektu

Otvoren je poziv za učešće u zajedničkim istraživanjima sa partnerima iz industrije putem INDUSAC Open Call-a u okviru programa Horizon Europe. Projekat INDUSAC ima za cilj podržati razvoj digitalnih i industrijskih tehnologija sa fokusom na čovjeka i etički pristup. Ova inicijativa ima za cilj olakšati kratkoročne istraživačke saradnje (4-8 nedelja) između akademske zajednice (studeni i istraživači) i kompanija iz industrije kako bi se riješavali stvarni izazovi.

Pozivamo studente i mlade istraživače da formiraju timove za zajedničko učešće.

Rok za podnošenje prijava je 31. januar 2024. godine.

Ključne informacije za aplikante:

• INDUSAC platforma podržava kratkoročne istraživačke saradnje između akademskih institucija i industrije.
  • Finansijska podrška je dostupna studentima članovima timova za zajedničko stvaranje.
  • Timovi za zajedničko stvaranje su ohrabreni da podnesu jedno, snažno motivaciono pismo.

Ovo je sjajna prilika za studente i istraživače da steknu praktično iskustvo, doprinesu istraživanjima najnovijih tehnologija i ostvare značajan uticaj na izazove industrije.

Za više informacija i prijavu, posetite INDUSAC platformu. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili vam je potrebna dodatna pomoć, slobodno kontaktirajte putem e-mail adrese: INDUSAC@IJS.SI.