Objavljen je konkurs za učešće u programu Western Balkanship

Objavljen je konkurs za učešće u programu <span class="CyrLatIgnore">Western Balkanship</span>

Asocijacija univerziteta iz Jadransko-jonske regije (UniAdrion), u saradnji sa Forumom privrednih komora Jadransko-jonskog regiona (Forum AIC), promoviše priliku za stažiranje namijenjenu studentima koji pripadaju mreži univerziteta u okviru UniAdrion -a.

Projekat Western Balkanship, finansiran od strane Ministarstva vanjskih poslova Italije putem Inicijative Jadranskog-jonskog regiona (AII), pruža studentima UniAdrionuniverziteta priliku da obave tromjesečni staž u odabranim kompanijama u području Jadransko-jonske regije. Cilj ovog projekta je promovisanje prekogranične saradnje, stvaranje mostova između studenata iz Italije i Balkana, omogućavajući im dragocjeno iskustvo u internacionalnom poslovnom okruženju.

Stipendije koje su obezbijeđene pokrivaju sve troškove stažiranja, a dodatno je obezbijeđeno i osiguranje za studente.

Rok za prijave otvoren je do kraja februara, stoga pozivamo sve zainteresovane studente da se prijave putem sledećeg linka: https://www.forumaic.org/call-for-applications-westernbalkanship/?lang=en.