Njemačka Fondacija Konrad Adenauer (KAS) dodjeljuje stipendije za studijsku 2024/25. godinu društveno i politički angažovanim i nadarenim studentima završnih godina fakulteta, postdiplomcima i doktorandima koji studiraju u Crnoj Gori.

Detalje o uslovima i potrebnoj dokumentaciji za konkurs, kao i dodatne informacije o apliciranju za stupendiju možete pronaći u prilogu objave.

Zainteresovani kandidati svoju dokumentaciju mogu dostaviti do  10. juna 2024. lično ili poštom na adresu: Central Point – Arsenija Boljevića, ulaz br. 3, 81 000 Podgorica.

Za sve dodatne informacije, možete se obratiti putem imejla na adresu:

zoran.dabetic@kas.de ili putem telefona na brojeve: 020 246 215, 068 017 228.