Konkurs za Ondokuz Mayis Universitesi u okviru Mevlana programa razmjene

Otvoren konkurs za Mevlana program razmjene

Obavještavamo vas da su, za studente i akademsko osoblje, otvoreni konkursi za Ondokuz Mayis Universitesi u okviru Mevlana programa razmjene, koji finansira Vlada Republike Turske.

Konkursi su otvoreni za kandidate na svim nivoima studija, kao i za akademsko osoblje i to za sljedeće oblasti studija:

• Natural Sciences
  • Engineering
  • Social Sciences and Humanities

Za studente, ponuđeni su programi razmjene u trajanju od jednog semestra, a za akademsko osoblje od 2 nedjelje do 3 mjeseca.

Potrebno je da uz aplikaciju (nalazi se u prilogu konkursa) kandidati dostave potvrdu o znanju jezika (engleski/turski) i prepis ocjena na studijama (studenti)

Profesori: Skeniranu aplikacionu formu (u prilogu), detaljan CV i listu publikacija

Za razmjenu sa  Ondokuz Mayis Universitesi se mogu prijaviti  studenti i nastavno osoblje Prirodno-matematičkog fakulteta, svih tehničkih fakulteta i Fakulteta političkih nauka  Univerziteta Crne Gore.

Stipendija obuhvata troškove školarine, smještaja i mjesečnu nadoknadu.

Krajnji rok za prijave je 26. februar 2018. godine, a prijave je potrebno poslati na mejl irouom@ac.me najkasnije do ovog datuma.