Sajam obrazovanja italijanskih univerziteta i škola jezika u Podgorici

Na ovogodišnjem Educational Fair Italiano #2 saznajte sve informacije o univerzitetima, stipendijama i školama jezika u Italiji. Posetite štandove i informišite se o željenoj instituciji i gradu koji vas zanima direktno od predstavnika.

U Podgorici Educational Fair Italiano se održava u ponedeljak 4. februara od 12-18h u hotelu Hilton (Bulevar Svetog Petra Cetinjskog 2).

Sajam se takođe održava i u Beogradu, u nedjelju, 3. februara od 12-18h u Italijanskom institutu za kulturu (Kneza Miloša 56).

Ulaz je besplatan, a registracija obavezna putem formulara na linku koji se nalazi na dnu teksta.

Ispod su navedeni učesnici koji su potvrdili, lista će se proširivati:

Link za registraciju: https://kakonamaster.com/2018/11/27/educational-fair-italiano-2-sajam-obrazovanja-italijanskih-univerziteta-i-skola-jezika-u-beogradu-i-podgorici/?fbclid=IwAR2PUNmCQfLuRuMa2bKmOUeOmGhQn3S4_mjS7wAQic5qa-ThlVUYu08uQsQ