Sportske igre u Konsanci

Univerzitet Ovidijus u Konstanci poziva na sportske igre Univerziteta na Balkanu koje će se održati u Konstanci u Rumuniji od 19. do 22. maja 2019. godine.

Ukoliko želite da učestvujete na ovom festivalu, pošaljite spisak sportskih disciplina u kojima namjeravate učestvovati. Nije potrebno imati učesnike u svim granama.

Možete se prijaviti do 30. marta 2019. godine.

U okviru takmičenja planirano je sprovođenje interdisciplinarnih naučnih istraživanja. Cilj je da se komparativne studije, analiza efikasnosti igre u napadu / odbrani, kvantifikacija različitih parametara napora, tehničko-taktičkih, fizioloških i psihičkih parametara materijalizuju u naučnim komunikacijama objavljenim u specijalizovanim časopisima sa međunarodnim bazama podataka.

Za sve informacije možete kontaktirati:

Organizatora događaja Voinea Florina na email adresu: voineaflorin09@iahoo.com

Dekana Fakulteta fizičkog vaspitanja i sporta prof. dr Damiana Mirela na email adresu: mireladamian13@gmail.com

Na kraju stranice možete pronaći spisak sportskih disciplina u kojima možete učestvovati, kao i aplikacionu formu koju popunjavate.