Besplatna serija vebinara Balkanskog instituta za nauku i inovacije (BISI) za 30 studenata Univerziteta Crne Gore

U okviru aktivnosti Balkanskog instituta za nauku i inovacije (BISI), za prvih 30 prijavljenih studenata Univerziteta Crne Gore, nudi se besplatan pristup seriji od četiri vebinara kao dio "Deep learning" škole Univerziteta Azurna obala.

Vebinari su onlajn, na engleskom jeziku i organizuju se od strane ekonomske i akademske zajednice.

Serija od 4 vebinara, u trajanju od 45 do 50 minuta, može se pratiti na vaš zahtjev, od ovog trenutka.

Učesnici se mogu registrovati na veb stranici Univerziteta Azurna obala, u kategoriji „Sponzorisani novi član“ gdje kao sponzor morate navesti „3IA BISI“.

Registracija je neophodna za dobijanje pojedinačnog koda koji omogućava pristup sadržaju.

Pozivno pismo dostupno je u prilogu.