ESN Podgorica – Erasmus studentska mreža Podgorica

Erasmus studentska mreža Podgorica (ESN Podgorica) je internacionalna studentska organizacija, zasnovana na idejama interkulturalnog razumijevanja, integracije, međusobnog poštovanja i podrške, sa misijom promocije mobilnosti studenata.

Mreža je posvećena unaprijeđenju međunarodnog obrazovanja i pruža mogućnosti razvoja mladih ljudi podsticanjem interkulturalnog razumijevanja i stvaranjem pozitivnih promjena u društvu.

Erasmus studentska mreža organizuje i realizuje programe akademskih i društvenih aktivnosti u vezi sa Erasmus+ programom kao i programe koji utiču na edukativno-kulturne razmjene i organizuje širok spektar vannastavnih aktivnost, a sve u cilju povećanja mobilnosti i internacionalizacije studenata.

Svi studenti i alumnisti Erasmus+ programa su pozvani da se učlane u ESN Podgorica.

• Prijavljivanje se vrši putem mejla: esnpodgorica@ucg.ac.me
  • Aktivnosti ESN Podgorica mogu se pratiti putem Instagram profila @esn_podgorica .