Promocija EURAXESS TOP IV projekta na Danu nauke organizovanom na Pomorskom fakultetu Kotor

Na Pomorskom fakultetu Kotor Univerziteta Crne Gore je 20. novembra 2019. godine održan Dan nauke na kojem je promovisan projekat pod nazivom: "Open EURAXESS - To strengthen the effectiveness and optimize the services of all partners in an innovative and open EURAXESS Network - EURAXESS TOP IV".

Kratku prezentaciju o EURAXESS servisnom centru na Univerzitetu Crne Gore je održala mr Maja Škurić koja je ukazala na značaj EURAXESS mreže i portala tj. online tržišta za poslove, stipendije i grantove za istraživače.

Program svečane nedjelje obilježavanja 60 godina postojanja Pomorskog fakulteta Kotor je obuhvatio niz aktivnosti i predstavljanje naučno-istraživačkih projekata koji se implementiraju na Univerzitetu Crne Gore, u cilju proslave ovog veoma značajnog događaja kako za istraživače na našoj visokoobrazovnoj instituciji, tako i za studente.