EURAXESS servisni centar nastavlja sa podrškom istraživačima i promotivnim aktivnostima

EURAXESS servisni centar Univerziteta Crne Gore organizovao je niz sastanaka i promotivnih aktivnosti u četvrtak, 13. februara 2020. godine. Pored uvodnog koordinacionog sastanaka u Rektoratu sa predstavnicima akademskog i administrativnog osoblja Univerziteta Crne Gore, doktorantkinja Johana Koenen sa Leufana Univerziteta u Lineburgu (Njemačka) koja je u studijskoj posjeti našoj instituciji, sastala se sa predstavnicima Ministarstva održivog razvoja i turizma i Agencije za zaštitu prirode i životne sredine. Sastanci su bili prilika da doktorantkinja Koenen putem intervjua dobije informacije i podatke relavantne za dio istraživanja koje sprovodi u Crnoj Gori.

Ovim događajima su prisustvovali i članovi EURAXESS servisnog centra na kojima je i promovisan rad mreže i projekat pod nazivom: “Open EURAXESS – To strengthen the effectiveness and optimize the services of all partners in an innovative and open EURAXESS Network – EURAXESS TOP IV”.