Poziv za Marie Skoldowska-Curie postdoktorske stipendije na Univerzitetu u Mariboru

Univerzitet u Mariboru poziva postdoktorske istraživače da se prijave za program Marie Skoldowska-Curie postdoktorskih stipendija od 15. aprila 2021. godine.

Program MSCA postodoktorskih stipendija pruža šansu kandidatima da rade na istraživačkom projektu i završe obuku stručnog usavršavanja. Program obezbjeđuje konkurentnu platu, mobilnost i plaćene troškove za porodicu, kao i finansiranje istraživanja i obuke.

Prednost imaju kandidati sa značajnim spiskom publikacija i programom dodatnih istraživanja.

Više informacija o programu se nalazi na sljedećim linkovima:

- 2021 Call for postdoctoral candidates interested in applying for an MSCA Postdoctoral Fellowships in various research fields with the University of Maribor, Slovenia

- Enclosure1_List of the MSCA Postdoctoral Fellow's supervisors, e-emails, research topics and areas at the University of Maribor and

- Enclosure2_2021-UM MSCA PF Project proposal form (in .docx and .pdf format).