Poziv za studente: Startap akademija Univerziteta Côte d'Azur

Startap akademija, u organizaciji Balkanskog instituta za nauku i inovacije BISI i Inovacijskog centra za preduzetništvo Univerziteta Côte d'Azur, prilika je za studente da se upoznaju sa preduzetničkim iskustvom na Francuskoj rivijeri.

Prijavite se za program koji teži da pomogne obećavajućim startapovima u ostvarenju ideja.

Riječ je o iskustvu podijeljenom u dva dijela, onlajn obukama od 28. juna do 9. jula i obuke u Nici, od 10. do 18. jula 2021. godine, gdje će studenti imati prilike da prođu kroz personalizovane treninge i obuke i da, na kraju, učestvuju u takmičenju, u kojem će javno trebati da predstave svoj startap.

Sve dodatne informacije dostupne su na sajtu: https://www.niceacademy.fr/  i u brošuri, u prilogu.

Studenti koji se prijave putem ovog sajta dužni su da prijavu potvrde i pošalju i Karijernom centru Univerziteta Crne Gore na e-mail adresu karijernicentar@ac.me .