Održan prvi krug radionica o vještini predstavljanja poslodavcu, u toku prijave za nove

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore održao je prvi krug radionica pod nazivom “Vještine predstavljanja poslodavcu”, koju čine tri cjeline: kako napisati CV obrazac, kako napisati motivaciono pismo i kako se pripremiti za razgovor za posao.

Radionicu su pohađale manje grupe studenata, koji su imali priliku da, na osnovu profesionalnih instrukcija, nauče kako da ispoštuju odgovarajuću formu potrebnih dokumenata, a da istovremeno predstave sebe na najbolji mogući način.

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore poziva sve zainteresovane studente da se prijave do 15. juna za naredne radionice koje će se održavati tokom juna 2021. godine, na e-mail adresu: karijernicentar@ucg.ac.me, uz navedeno Ime, prezime, fakultet i broj indeksa.

U brošuri su dostupne detaljnije informacije o radionici.