Konsultacije za studente povodom Nagradnog konkursa za najbolju startap ideju 3. septembra

Obavještavaju se svi studenti koji planiraju da se prijave na Konkurs za najbolju startap ideju, da će se u prostorijama Karijernog centra, u zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore održati besplatne konsultacije za sve studente kojima je potrebno dodatno pojašnjenje ili instrukcije o načinu na koji mogu predstaviti svoj biznis plan.

Konsultacije će održati glavni predavač Obuke za početnike u biznisu – prof. dr Boban Melović, u petak, 3. septembra sa početkom u 13h.

Pozivamo sve zainteresovane studente da prisustvuju konsultacijama i dobiju odgovor na sva pitanja i eventualne nedoumice u vezi sa konkursom.