Poziv studentima da se prijave za sezonske poslove

NVO "Ugostitelji Crne Gore" pozivaju sve studente da se prijave za sezonske poslove na crnogorskom primorju u okviru Viber grupe koja broji više od 5.000 hiljada članova.

U okviru ove grupe objavljuju se oglasi za sobodna radna mjesta, a dostupna je na linku:

Pozivamo sve zainteresovane studente  da se priključe Viber grupi, kako bi bili u toku sa oglasima za posao na našem primorju.

NVO „Ugostitelji Crne Gore“ ostvarila je značajne rezultate u cilju unapređenja zapošljavanja u Crnoj Gori, a preko naše Viber grupe već smo zaposlili više od dvije hiljade ljudi.  Više puta pokazali smo solidarnost pa isto činimo i ovog puta, te šansu za sezonski posao nudimo prvo domaćoj radnoj snazi, odnosno mladim ljudima koji imaju priliku da rade i zarade tokom ljetnjih mjeseci.

NVO „Ugostitelji Crne Gore“