Održan drugi trening četvrte generacije polaznika Student Business Hub programa

U subotu, 08. oktobra održan je drugi trening četvrte generacije polaznika Student Business Hub programa, pod nazivom “Komunikacijom i dijalogom do uspjeha”. Program pohađaju studenti Univerziteta Crne Gore, a edukativni program realizuje se kroz saradnju Kancelarije za razvoj karijere i cjeloživotnog učenja na Univerzitetu Crne Gore sa kompanijom Balance2Business. Pomenuta radionica je, druga po redu, od ukupno šest radionica koliko je programom predviđeno za ovu generaciju polaznika.

Radionice i treninzi se održavaju u prostorijama Univerzitetskog sportsko-kulturnog centra.

Tokom ovog susreta polaznici su imali priliku da savladaju osnove uspješne komunikacije kao i da prepoznaju i prevaziđu barijere u komunikaciji. Takođe, radionica im je omogućila dublje upoznavanje sebe, otkrivanje svog tipa ličnosti i vježbanje timskog rada.

Program je realizovan u četiri cjeline kroz praktične vježbe i alate, u okviru kojih će učesnici imati priliku da izađu iz zone komfora i počnu koračati naprijed u razvoju svojih komunikacionih vještina.

Studenti će nakon završene obuke Student Business Hub dobiti sertifikat kao potvrdu o uspješno završenom programu.