Održan treći trening šeste generacije polaznika Student Business Hub programa

Na Univerzitetu Crne Gore održan je treći po redu trening u okviru šeste generacije besplatnog programa obuke Student Business Hub koja se realizuje u organizaciji Kancelarije za razvoj karijere i cjeloživotno učenje na Univerzitetu Crne Gore u saradnji sa kompanijom “Balance to Business”.

Tokom trećeg treninga, obrađena je tema Primanja i davanja feedback-a, a polaznici su imali priliku da nauče kako na adekvatan način dati feedback i kako da negativne povratne reakcije ne prihvataju kao nešto loše, već kao konstruktivno usmjerenje kako da određenu stvar rade na što kvalitetniji način.

Cilj cjelokupne obuke je priprema sudenata za poslovni ambijent i rad na njihovim vještinama poslovanja.

Šestu generaciju polaznika ovog programa čini 15 studenata Univerziteta Crne Gore koji će se pripremati da odgovore na izazove koji ih mogu sačekati u poslovnom okruženju. Program je, po drugi put, podržala Evropska banka za obnovu i razvoj (ERBD).