Dan karijere - Heritage Grand hotel

Kancelarija za razvoj karijere i cjeloživotno učenje Univerziteta Crne Gore obavještava sve zainteresovane studente da će se u utorak, 23. aprila u Kongresnoj sali hotela Onogošt u Nikšiću i četvrtak, 25. aprila u Hotelu Franca u Bijelom Polju, od 11 do 16 časova, održati Dan karijere hotela Heritage Grand Perast.

Na sajmu Dani karijere, svi studenti će imati priliku da se informišu o otvorenim pozicijama, kao i da se direktno apliciraju za posao u hotelu Heritage Grand Perast.

Hotel Heritage Grand Perast se nalazi u UNESCO zaštićenom primorskom gradiću Perastu, na crnogorskoj obali. Više od 300 kuća i palata gusto naseljenih na obali, svrstavaju Perast u jedan od najatraktivnijih turističkih destinacija na Mediteranu, a hotel Heritage Grand Perast jedan od najljepših u Evropi. Conde Nast je 2021. godine dodijelio hotelu Heritage Grand Perast i nagradu za najbolji hotel u Evropi.