Rektorat, 27.02.2020

TV gostovanje: Menadžer Karijernog centra UCG o Danu otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore

X

Dan otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore i Sajam sezonskog zapošljavanja u turizmu „Summer Job 2020“  biće održani u ponedjeljak, 2. marta u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru u Podgorici, u periodu od 10 do 15 sati.

Ova dva događaja realizuju Karijerni centar Univerziteta Crne Gore i Studentski parlament Univerziteta Crne Gore.

O Danu otvorenih vrata UCG i sajmu Summer Job, riječ više možete čuti u prilogu TV Vijesti, u emisiji Boje jutra i TV Prve, u emisiji 60 minuta sa Iris, gdje je gostovao menadžer Karijernog centra UCG Ivica Todorović. Takođe, u emisiji Život uživo na u prilogu TV A1 govorio je student ombudsman UCG Aleksandar Šipčić:

Studenti koji žele da apliciraju za sezonski posao, na sajmu Summer job, gdje će učestvovati više od 30 poslodavaca, mogu preuzeti CV formular dat na linku ovdje.

Broj posjeta : 539