Rektorat, 24.03.2020

Kontakti za podršku DL portala



X

Poštovani korisnici,

 

kako bi uspješno i na vrijeme riješili sve zahtjeve koji dnevno pristižu za aktivaciju naloga/predavanja na portalu dl.ucg.ac.me, molimo sve kolege da se obrate administratorima svojih fakultetskih jedinica da im pruže prvu liniju podrške za Distance Learning portal.

U narednoj tabeli se nalazi spisak administratora po fakultetskim jedinicama sa email kontaktom.

 

Jedinica IT administrator email IT administratora
Biotehnički fakultet Marijana Maksimović mmarijana@ucg.ac.me
Ekonomski fakultet Vuk Krstajić vuk@ucg.ac.me
Elektrotehnički fakultet Milan Jovanović zico@ucg.ac.me
Fakultet za turizam i hotelijerstvo Vladan Vuković vladan.izbm@ucg.ac.me
Fakultet političkih nauka Vera Miklovičić-Prenkočević verami@ucg.ac.me
Filološki fakultet Dalibor Vukotić dalibor@ucg.ac.me
Filozofski fakultet Vasko Milatović vaskom@ucg.ac.me
Građevinski fakultet Vlado Kapor kapor@ucg.ac.me
Institut za biologiju mora Vladan Vuković vladan.izbm@ucg.ac.me
Mašinski fakultet Milan Čabak milan@ucg.ac.me
Medicinski fakultet Marko Joksović marko@ucg.ac.me
Metalurško-tehnološki fakultet Dejan Kastratović dkastratovic@ucg.ac.me
Pomorski fakultet Ana Babović ana.ba@ucg.ac.me
Pravni fakultet Ivan Simonović ivans@ucg.ac.me
Prirodno matematički fakultet Igor Ivanović igori@ucg.ac.me

 

Takođe, još jednom napominjemo da je neophodno da se svi korisnici uloguju na portal dl.ucg.ac.me sa svojim akademskim kredencijalima, i kreiraju svoj profil na platformi. Molimo vas da koristite isključivo akademske mail-ove za ovaj servis.

 

Hvala na razumjevanju,

 

Centar Informacionog Sistema

Univerzitet Crne Gore

 

Image

Broj posjeta : 2177