Besplatni kursevi kineskog jezika u Tehnopolisu u Nikšiću

Lokalna direktorica Instituta Konfucije na UCG, doc. dr Milena Lipovina-Božović, boravila je danas sa saradnicima (prof. Li Hongliang i Tamara Bulatović) u inovaciono-preduzetničkom centru Tehnopolis.

U konstruktivnom razgovoru sa direktorom Tehnopolisa, gosp. Đorđijem Malovićem i saradnicima dogovoreno je da se obnovi saradnja u pogledu organizovanja raznih edukativnih i kulturnih manifestacija u prostorijama Tehnoolisa.

Dogovor će biti formalizovan potpisivanjem Memoranduma o saradnji, a Tehnopolis će od februara 2023. godine postati glavno mjesto u Nikšiću u kojem će biti organizovani besplatni kursevi kineskog jezika za studente UCG u Nikšiću ali i ostale zainteresovane Nikšićane.

Zahvaljujemo se Tehnopolisu na izvanrednoj saradnji, a drage Nikšićane ćemo u narednim danima obavijestiti o prijavama za kurseve.