Predavanje profesorice Gao Qinglong na temu „Chinese Kung fu and Wuxia Culture

Predavanje profesorice <span class="CyrLatIgnore">Gao Qinglong</span> na temu „<span class="CyrLatIgnore">Chinese Kung fu and Wuxia Culture</span>“
Pozivamo vas na predavanje profesorice Gao Qinglong koje će se održati 07.04.2023. na temu „Chinese Kung fu and Wuxia Culture“.

U svom predavanju profesorica Gao će predstaviti glavne vrste kineskog kung fu-a, porijeklo i razvoj Wuxia kulture, kao i razvoj kulture u kombinaciji sa kineskim kung fu-om. Posjetioci će biti u prilici da se upoznaju sa principima kung fu-a i kakva je povezanost sa kineskim filozofskim razmišljanjem.

Predavač: Gao Qinglong je profesorica engleskog jezika i etike Univerziteta elektronskih nauka i tehnologije Kine i kineska direktorica na Institutu Konfucije na Univerzitetu Crne Gore.

Predavanje će biti na engleskom jeziku.

Broj mjesta ograničen. Prijave traju do utorka 06.04. do 16h
Bulevar Revolucije br 5, Podgorica