Projekat razmjene između Kine i Crne Gore pod temom "Novi put Kine, nove mogućnosti za svijet"

Kineska ambasada poziva Vas na prijem povodom projekata razmjene između Kine i Crne Gore, pod temom "Novi put Kine, Nove mogućnosti za svijet", koji će se održati u utorak 11. aprila 2023. godine od 18:00 do 20:30 sati u sali Mediteran na Ekonomskom fakultetu Univerziteta Crne Gore.

Na prijemu će Nj. E. Fan Kun, Ambasador NR Kine u Crnoj Gori, predstaviti projekte razmjene, a predviđena su i obraćanja predstavnika Ministarstva vanjskih poslova i Ministarstva prosvjete, kao i obraćanja novinara i mladih koji su imali priliku da učestvuju u projektima.

Osim toga, pripremljena je i nagradnu igru za sve prisutne nakon čega će biti upriličen i koktel.

Molimo Vas da potvrdite Vaše prisustvo prijavom na linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEXce0D1a9H4XCgEy0V2LLtbmYg-DFm9FktPVViAsspF_6ZQ/viewform

najkasnije do petka, 7. aprila 2023. godine, do 12:00 sati.