Podrška Instituta Konfucije očuvanju životne sredine: Svečano otvaranje studentskog parka na Univerzitetu Crne Gore

Danas će na Univerzitetu Crne Gore biti svečano otvoren novi studentski park u sklopu univerzitetskog kampusa u Podgorici.

Radosni smo što se možemo pohvaliti da je Institut Konfucije na UCG krajem 2021. godine donirao dio sredstava za uređenje i ozelenjavanje univerzitetskog kampusa.

Ovaj park ne samo da će pružiti prostor za relaksaciju i rekreaciju studentima, već će takođe doprinijeti unapređenju kvaliteta života na kampusu.

Institut Konfucije na UCG ponosno podržava ovu inicijativu, jer verujemo da je stvaranje zelenih i prirodnih prostora ključno za očuvanje prirode i stvaranje harmoničnog okruženja za razvoj društva i pojedinca u njemu.

U nastavku pogledajte inspirativni film koji prikazuje putovanje parka od ideje do realizacije, otkrivajući neke detalje i trud koji je uložen u stvaranje ove prirodne oaze na našem Univerzitetu.

Radujemo se što ćemo zajedno uživati u ovom divnom prirodnom ambijentu koji smo stvorili za buduće generacije!

#UniverzitetCrneGore #SvečanoOtvaranjeParka #InstitutKonfucijeUCG #OčuvanjeŽivotneSredine #BudućnostGeneracije