Rezultati nagradnog likovnog konkursa "Kina i ja"

Nakon završenog procesa selekcije radova pristiglih na likovni konkurs Instituta Konfucije Univerziteta Crne Gore pod nazivom „Kina i ja“, sa posebnim zadovoljstvom vas informišemo da su objavljeni konačni rezultati.

Detaljan izvještaj komisije možete pogledati u dokumentu u prilogu.

Institut Konfucije UCG izražava posebnu zahvalnost svim direktorima škola, učenicima/studentima i mentorima na učešću na konkursu, ali i na izuzetnoj kreativnosti i imaginaciji koju su iskazali na ovom takmičenju.

Dodjela nagrada pobjednicima konkursa biće upriličena u nedjelju, 19. novembra 2023. u 12h, u Multimedijalnoj sali Sportsko-kulturnog centra Univerziteta Crne Gore. Ovom prilikom će izloženi nagrađeni radovi, kao i značajan broj zanimljivih likovnih rješenja koja su ušla u najužu selekciju.

Potvrdu o prisustvu ceremoniji i broju gostiju potrebno je poslati na 067 166 350 ili institut_konfucije@ucg.ac.me do petka 17.11.2023. godine do 20 časova