Institut Konfucije na Univerzitetu Crne Gore vas poziva na predavanje koje će se održati online 21.03.2024. godine na temu „Tradicionalna kineska medicina”

Na predavanju ćemo se upoznati sa tradicionalnom kineskom medicinom, kao i sa metodama i načinima liječenja služeći se ovom vrstom medicine.

Kineska tradicionalna medicina govori o postojanju energije “qi”, koja pokreće sve procese u ljudskom tijelu i prirodi.

Tradicionalna kineska medicina je razvijeni medicinski sistem koji se bazira na filozofskom konceptu da je čovjek primarno energetsko biće.

Predavač: Profesor Wuji Xu, doktor medicine, glavni ljekar i direktor odeljenja neurologije u Drugoj pridruženoj bolnici Univerziteta tradicionalne kineske medicine Hunan.

Predavanje će biti na engleskom jeziku.

Vrijeme održavanja predavanja: 21.03.2024. godine sa početkom u 17:30h

Predavanje će biti online putem zoom aplikacije. Link za pristup predavanju će biti objavljen na dan predavanja.