Rezultati takmičenja na konkurs kaligrafije na temu "Proljeće"

Nakon završenog procesa selekcije pristiglih radova na konkurs iz kaligrafije, Institut Konfucije na Univerzitetu Crne Gore sa posebnim zadovoljstvom objavljuje konačne rezultate.

Rezultate možete pogledati i na Facebook i instagram stranici Instituta, kao i u dokumentu u prilogu.

Institut Konfucije i članovi Komisije se zahvaljuju svim svim učesnicima ovog konkursa na uloženom trudu i kreativnosti, kao i na interesovanju za kineski jezik i kulturu.

Uručenje nagrada dobitnicima konkursa će se održati u četvrtak, 19.04.2024. u 18h u sali Mediteran, na Ekonomskom fakultetu Univerziteta Crne Gore u okviru manifestacije kojom se obilježava međunarodni dan kineskog jezika. Ovom prilikom će biti izloženi nagrađeni radovi.

Molimo sve učesnike takmičenja koji namjeravaju da učestvuju u ceremoniji uručenja da se jave putem maila ili broja Instituta.