Produžen rok za prijavu na kurseve taiđija i veićija na Institutu Konfucije

Obavještavamo sve zainteresovane da će prijavljivanje za početni nivo kursa taiđija i početni nivo kursa veićija, trajati do petka 5. marta, a kursevi će početi od ponedjeljka 8. marta.

Kurs taiđija će se izvoditi ponedjeljkom i srijedom od 19:00 - 20:00h u holu Osnovne škole "Štampar Makarije". Cijena desetonedjeljnog kursa iznosi 40 eura, uz plaćanje prije početka kursa. Održavaće se u grupi od 12 polaznika. Kurs će držati kineski direktor Instituta Konfucije na Univerzitetu Crne Gore, profesor Deng Rong.

Kurs veićija će se izvoditi utorkom i četvrtkom od 16:30 do 17:30h u sali Instituta Konfucije na 4. spratu u zgradi Rektorata. Cijena desetonedjeljnog kursa iznosi 20 eura. Uplate se vrše prije početka kursa. Kurs će držati kineski direktor Instituta Konfucije na Univerzitetu Crne Gore, profesor Deng Rong.

Da biste se prijavili za kurs taiđija i veićija, potrebno je da na mejl institut_konfucije@ac.me pošaljete svoje lične podatke (ime, prezime, datum rođenja, broj telefona).
Čekamo Vas!