Karijerni centar Univerziteta Crne Gore organizuje drugu po redu radionicu, pod nazivom "Traženje posla" u utorak, 21. novembra sa početkom u 12 časova u Zelenoj sali u Rektoratu UCG.

Na radionici ćete saznati na koje sve načine možete doći do informacija o tržištu rada, kao i koji izvori mogu pomoći da uspješno pronađete posao. Naučićete i kako da analizirate oglas za posao i izvučete sve značajne informacije, a u krajnjem i da na objektivan način sagledate situaciju na tržištu rada. Posebno se savjetuje studentima završnih godina da se prijave za ovu radionicu.

Prijave za učešće na radionici je potrebno poslati na e-mail adresu: karijernicentar@ac.me uz navedeno ime i prezime, broj indeksa i fakultet.